Reklamní agentura Liberec - Stap studio

Software

Aktuálním produktem v oblasti software je program pro archovou montáž Montax imposer.

Montax imposer je plugin pro Adobe Acrobat od verze 6 (nikoli Acrobat Reader). Je nástrojem pro archovou montáž, umisťuje strany pdf dokumentu na jeden nebo více výsledných archů.

Zrychluje a usnadňuje tisk vizitek, vstupenek, pozvánek, ale i novin, časopisů a knih. Najde uplatnění v ofsetové tiskárně, předtiskové přípravě, copyshopu, je užitečný i pro osobní použití. Výstupem programu je pdf pro libovolnou digitální tiskárnu, osvitovou jednotku nebo CTP.

Montax imposer umožňuje během okamžiku vyřadit pdf nejrůznějšími způsoby. Kromě standardní montáže, kdy jsou na arch umisťovány vedle sebe strany v pořadí, v jakém jsou ve zdrojovém pdf, umožňuje mnoho dalších variant.

Typ montáže „Rozříznout a přeložit“ je určena např additional reading. pro tisk číslovaných vstupenek - po rozříznutí výsledných archů stačí jednotlivé bloky položit na sebe a vstupenky již budou ve správném pořadí.

Dalším typem je archová montáž 'Booklet', která je určena např. pro tisk časopisů, novin, knih apod. Montax imposer umožňuje také složité varianty montáže, např. křížový lom, dvojitý křížový lom, jejich kombinace a mnoho dalších alternativ archové montáže.

V případě zájmu o Montax imposer navštivte program pro archovou montáž www.montax-imposer.cz nebo imposition software www.montax-imposer.com.

Nabízíme také vývoj software na zakázku. V případě zájmu nás kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .